GİZLİLİK POLİTİKASI

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta vb.) sizlerden talep etmeyiz. Sunucularımızda toplanan bubilgiler müşteri profillerine yönelik özel kampanya faaliyetlerinin kurgulanmasında kullanılmaktadır.

Üyelik formlarından toplanan bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta ve satmamaktadır. Nazır İçöz, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Nazır İçöz müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Nazır İçöz iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Nazır İçöz sunucularında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Güvenlik

Nazır İçöz, internetten alışverişin en önemli kriterlerinden birinin güvenlik olduğunun bilincindedir.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.